Bet365: Στουτγκάρδη – Μάιντζ με κορυφαίες αγορές (26/11)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:30, η Στουτγκάρδη φιλοξενεί την Μάιντζ για την 13η αγωνιστική στο γερμανικό πρωτάθλημα. Η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Στουτγκάρδη – Μάιντζ στην Bet365

Τέταρτη ήττα σε πέντε ματς σε όλες τις διοργανώσεις υπέστη η Στουτγάρδη με 2-1 από την Ντόρτμουντ στην Μπουντεσλίγκα. Βρίσκεται εντός της επικίνδυνης ζώνης, έχοντας ως τώρα συνολικά 10 πόντους που την φέρνουν στην 16η θέση. Δυσκολεύτηκε αρκετά καθώς αντιμετώπισε μια από τις πιο ποιοτικές ομάδες του πρωταθλήματος. Παρ΄ όλα αυτά κατάφερε να μειώσει την διαφορά και να μην φύγει χωρίς τέρμα από την έδρα των αντιπάλων, βάζοντας γκολ στο 63΄ με τον Μάσιμο, με τους γηπεδούχους να βρίσκουν δίχτυα στο 56΄και στο 85΄.

Στην ισοπαλία αρκέστηκε η Μάιντζ απέναντι στην Κολωνία με 1-1 εντός έδρας για την Μπουντεσλίγκα. Ήταν η δεύτερη συνεχόμενη φορά που μένει στο ”Χ”,  και η απώλεια βαθμών είχε αποτέλεσμα να βγει από την εξάδα και να πέσει στην 8η θέση με 18 βαθμούς. Πήρε το προβάδισμα στο 41΄, με τον Μπούρκαρντ να στοχεύει τα δίχτυα και τους αντιπάλους να απαντούν με ισοφάριση επτά λεπτά αργότερα.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της bet365, περισσότερες πιθανότητες νίκης έχει η Μάιντζ. Δηλαδή, ο άσος εντοπίζεται στο 2.87, το ”Χ” στο 3.50, και το διπλό στο 2.37.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα οχτώ από τα δώδεκα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της Στουτγκάρδη, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα τέρματα (στο 1.80 το Over 2.5)
  • Στα οχτώ πρόσφατα ματς της Μάιντζ, πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.70 το Goal/Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.