Bet365: Πλήθος στοιχημάτων στο Φερεντσβάρος – Σλάβιας Πράγας (04/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:00, Φερεντσβάρος και Σλάβια Πράγας μάχονται για τον 3ο γύρο των προκριματικών του Champions League και η bet365, προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Φερεντσβάρος – Σλάβια Πράγας στην Bet365

Με ήττα ξεκίνησε, η Φερεντσβάρος, στην πρεμιέρα, στο πρωτάθλημα Ουγγαρίας. Έχασε μέσα στην έδρα της από την Κισβάρντα με 1-2. Από το δεύτερο ημίχρονο, και μετά, έχασε τον έλεγχο και μπήκαν στα δίχτυα της τα δύο γκολ. Το πέναλτι του Μαέ μείωσε την διαφορά. Ξεπέρασε το εμπόδιο πρώτα της Πρίστινα και έπειτα της Ζαλγκίρις στους προηγούμενους γύρους προκριματικών Champions League, πετυχαίνοντας μόνο νίκες.

Η Σλάβια Πράγας αγνοεί την ήττα από τον περασμένο Απρίλιο, όταν έχασε στο Γιουρόπα Λιγκ από την  Άρσεναλ. Έχει κάνει το 2×2 στο πρωτάθλημα Τσεχίας φέτος. Πιο πρόσφατη είναι η νίκη της εκτός έδρας απέναντι στην Τέπλιτσε (1-3). Το αστέρι της βραδιάς, ήταν ο Σραντς, που πέτυχε χατ τρικ (22΄, 45+1΄, 81΄).

Από τις αποδόσεις τις Bet365, κυρίαρχος του παιχνιδιού είναι η Σλάβια Πράγας. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 3.50, το “Χ” στο 3.10, και το διπλό στο 2.15.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

•  Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία ματς της Φερεντσβάρος, έχουν μπει τουλάχιστον τρία τέρματα συνολικά (στο 2.75 το Over 3.5).
  • Στους δύο από τους τρεις πιο πρόσφατους αγώνες της, η Σλάβια Πράγας, έχει φέρει ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο (στο 2.00 αποτέλεσμα ημιχρόνου Χ).

Στην Bet365 θα βρείτε τις επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα