Bet365: Πλήθος αγορών στο Σπέτσια – Τζένοα (26/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:30, Σπέτσια και Τζένοα κοντράρονται για την 10η αγωνιστική της Σέριε Α, με την bet365, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Σπέτσια – Τζένοα στην Bet365

Μια ευχάριστη παρένθεση φαίνεται πως ήταν η νίκη της Σπέτσια κόντρα στη Σαλερνιτάνα (2-1). Καθώς την αμέσως επόμενη και πιο πρόσφατη αγωνιστική στο πρωτάθλημα ηττήθηκε από την Σαμπντόρια εκτός έδρας με 2-1. Με αυτογκόλ στο 15΄από τον Γκιάσι, η γηπεδούχος ξεκίνησε με προβάδισμα, διπλασιάζοντας τα τέρματά της στο 36΄. Ο Βέρντε μείωσε την διαφορά στις καθυστερήσεις του αγώνα, με την ομάδα να φτάνει την 17η θέση, με επτά βαθμούς. Τέσσερις ήττες μετράει η Σπέτσια στις πέντε τελευταίες της αναμετρήσεις στη Σέριε Α.

Στην ήττα έμεινε η Τζένοα από την Τορίνο εκτός έδρας, με τελικό σκορ 3-2, την περασμένη αγωνιστική. Αγνοεί τη νίκη εδώ και έξι αγώνες στο πρωτάθλημα, Παραβιάστηκε η εστία της στο 14΄, ενώ δέχτηκε γκολ και στο 31΄ και στο 77΄. Ο Ντέστρο σκόραρε στο 69΄, με τον Καϊσέδο, να συνεισφέρει στη διεύρυνση του σκορ στο 80΄. Το παιχνίδι είχε ρυθμό και για τις δύο ομάδες, με αρκετές πιθανές ευκαιρίες για γκολ ιδίως στο δεύτερο ημίχρονο. Εντός της επικίνδυνης ζώνης βρίσκεται η Τζένοα, έχοντας 6 βαθμούς, όπως και η Κάλιαρι.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, η Σπέτσια έχει ελαφρύ προβάδισμα για να κερδίσει το ματς. Πιο ειδικά, ο άσος φανερώνεται στο 2.50, η ισοπαλία στο 3.30, και το διπλό στο 2.87.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.