Bet365: Πλήθος αγορών στο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιούκαστλ (11/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 17:00, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Νιούκαστλ θα αναμετρηθούν για ματς της 4ης αγωνιστικής στη Premier League. Η bet365, διαθέτει την αναμέτρηση με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιούκαστλ στην Interwetten

Νέο κεφάλαιο φέτος για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με την αύρα του Κριστιάνο Ρονάλντο. Η ομάδα έρχεται από νίκη επί της Γουλβς, επικρατώντας με 0-1 εκτός έδρας. Οι φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν να μπαίνουν δυναμικά στο αγώνα από το 44΄, με απειλητικές απόπειρες. Ευστόχησε στο 80΄ ο Γκρίνγουντ για το μοναδικό τέρμα του ματς.

Με ισοπαλία έληξε ο αγώνας για τη Νιούκαστλ, κόντρα στην Σαουθάμπτον εντός έδρας, με 2-2. Ο Ουίλσον έβαλε γκολ στο 55΄, ανοίγοντας το σκορ για τους γηπεδούχους. Οι αντίπαλοι μείωσαν στο 74ο λεπτό, με τον Μαξιμίν να βάζει και πάλι μπροστά τη Νιούκαστλ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν πέναλτι και 1 λεπτό πριν τη λήξη οδήγησαν την αναμέτρηση στο “Χ”.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις τις bet365, επικράτηση στο ματς έχει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Συγκεκριμένα, ο άσος βρίσκεται στο 1.18, το ”Χ” στο 7.50, και το διπλό στο 15.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.