Bet365: Πλήθος αγορών στο Λίβερπουλ – Μίλαν (15/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, Λίβερπουλ και Μίλαν αγωνίζονται για τους ομίλους του UEFA Champions League. Η bet365, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Λίβερπουλ – Μίλαν στην Interwetten

Η Λίβερπουλ αγνοεί την ήττα σε επίσημη διοργάνωση από τον περσινό της αγώνα με τη Ρεάλ Μαδρίτης (3-1) στο Τσάμπιονς Λιγκ. Φέτος στο πρωτάθλημα Αγγλίας ξεκίνησε με νίκη κόντρα στη Νόριτς (0-3), και έπειτα κέρδισε την Μπέρνλι (2-0) και τελευταία τη Λιντς (0-3). Σε δύσκολη ισοφάριση έφτασε με την Τσέλσι, βλέποντας την ισοπαλία με 1-1 με τον Σαλάχ, έπειτα από πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου (45+5΄).

Επιστρέφει η Μίλαν, για να πάρει πίσω το χρέος της από τους Άγγλους, με τον Ιμπραχίμοβιτς να είναι σε θέση πλέον να καθοδηγήσει την ομάδα, μετά την τετράμηνη απουσία του. Οι ροσονέρι είναι έτοιμοι για το μεγάλο ντέρμπι, με στόχο να διεκδικήσουν το ματς, μετά την δραματική ήττα που δέχτηκαν στο τελικό της διοργάνωσης το 2005 στην Κωνσταντινούπολη. Έρχονται από νίκη κόντρα στην Λάτσιο εντός έδρας (2-0 ) στην Σέριε Α, με τον Λεάο (45΄) και τον Ιμπραχίμοβιτς (67΄) να διαμορφώνουν το τελικό σκορ.

Βλέποντας τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο για νίκη έχει η Λίβερπουλ. Συγκεντρωτικά, ο άσος είναι στο 1.50, η ισοπαλία στο 4.50, και το διπλό στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.