Bet365: Πλήθος αγορών στο Λάτσιο – Ρόμα (26/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:00, η Λάτσιο φιλοξενεί την Ρόμα για την 6η αγωνιστική της Serie A, με την bet365 να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Λάτσιο – Ρόμα στην Bet365

Δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία έφερε στο πρωτάθλημα η Λάτσιο, κόντρα στην Τορίνο εκτός έδρας, με σκορ 1-1. Οι γηπεδούχοι πήραν το προβάδισμα στο δεύτερο μέρος με γκολ του Πιάτσα στο 76΄, ωστόσο πλήρωσαν το λάθος τους στις καθυστερήσεις (90+1΄) όταν παραχώρησαν πέναλτι που τους στέρησε τελικά δύο βαθμούς. Είχε προηγηθεί το “Χ” εντός έδρας με αντίπαλο την Κάλιαρι (2-2).

Στα θετικά αποτελέσματα επέστρεψε η Ρόμα στο γήπεδό της, επικρατώντας με 1-0 επί της Ουντινέζε. Οι ”τζιαλορόσι” άνοιξαν το σκορ στο 36ο λεπτό, με τον Έιμπραχαμ να βάζει το μοναδικό γκολ σε μια κατά τ’ άλλα μοιρασμένη αναμέτρηση. Μία αγωνιστική πιο πίσω στη Σέριε Α, η Ρόμα ηττήθηκε από τη Βερόνα εκτός έδρας με 3-2 και ανατροπή.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, το ματς είναι αμφίρροπο και δεν υπάρχει φαβορί. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 2.62, το ”Χ” στο 3.50, και το διπλό στο 2.60.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.