Bet365: Πλήθος αγορών στο Ολλανδία – Μαυροβούνιο (04/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Ολλανδία φιλοξενεί το Μαυροβούνιο για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, και η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ολλανδία – Μαυροβούνιο στην Bet365

Έφερε το 1-1 η Ολλανδία με την Νορβηγία εκτός έδρας στο προηγούμενο ματς για τα προκριματικά. Η ομάδα προσπάθησε να ”μαρκάρει” τους αντιπάλους, με τον Χόλαντ να τους ξεφεύγει στο 20΄. Σε μια απειλητική φάση, ο Κλάασεν τσίμπησε την ευκαιρία στο 36΄και κάρφωσε την μπάλα στα δίχτυα, φέρνοντας την ισοπαλία.

Το 2-2 είδε το Μαυροβούνιο, από την Τουρκία εκτός έδρας, με τους αντιπάλους να παίρνουν προβάδισμα στην βαθμολογία. Ο Ουντέρ στο 9΄ άνοιξε το σκορ, που  με τον Γιαζιτσί στο 31΄ να διπλασιάζει τα τέρματα. Η φιλοξενούμενη ομάδα μείωσε την διαφορά στο 40΄, με τον Μάρουσιτς, και ο Ραντούνοβιτς στις καθυστερήσεις έφερε την ισοφάριση.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, συντριπτικά περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει συγκεντρώνει η Ολλανδία. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 1.12, η ισοπαλία στο 9.00, και το διπλό στο 15.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε από τα έξι πιο πρόσφατα παιχνίδια τις Ολλανδίας, μπήκαν 3 ή λιγότερα τέρματα (στο 1.72 το Under 3.5)
  • Στους τέσσερις από τους έξι τελευταίους αγώνες του Μαυροβουνίου, δεν σκόραραν και οι δυο αντίπαλοι (στο 1.70 το No Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.