Bet365: Πλήθος αγορών στο Μπρέντφορντ – Τσέλσι (16/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:30, η Μπρέντφορντ φιλοξενεί την Τσέλσι για την 8η αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ. Η Bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μπρέντφορντ – Τσέλσι στην Bet365

Με νίκη συνέχισε στο πρωτάθλημα η Μπρέντφορντ στην αναμέτρηση με την Γουέστ Χαμ εκτός έδρας (1-2). Ξεκίνησε με γκολ από το 20΄, με σκόρερ τον Εμπεουμό. Δέχτηκε την ισοφάριση στο 80′ όμως δεν πτοήθκε. Ο Γουίσα με τέρμα στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε τη νίκη στους φιλοξενούμενους. Μετράει τους 12 βαθμούς και είναι στην 7η θέση στο βαθμολογικό πίνακα.

Η πρωτοπόρος Τσέλσι που έχει 16 πόντους, στο +1 από τη Λίβερπουλ, πήρε τρίποντο μέσα στην έδρα της κόντρα στη Σαουθάμπτον, επικρατώντας με 3-1. Σε έντονο ρυθμό κινήθηκε ο αγώνας, με τους γηπεδούχους να είναι καταιγιστικοί. Πήραν το προβάδισμα στον 9΄με τον Τσαλόμπα, ενώ στο 41′ ακυρώθηκε λόγω φάουλ τέρμα του Βέρνερ. Η ισοφάριση ήρθε στο 61΄ και ένα τέταρτο αργότερα οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες. Οι ”μπλε” εκμεταλλεύτηκαν την κατάσταση, με τον Βέρνερ να κάνει το 2-1 στο 84′ και τον Τσίλγουελ πέντε λεπτά αργότερα να γράφει το τελικό αποτέλεσμα.

Βλέποντας από τις αποδόσεις της bet365, με διαφορά η Τσέλσι υπερτερεί. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 6.50, η ισοπαλία στο 3.80, και το διπλό στο 1.57.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.