Bet365: Πλήθος αγορών στο Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο (18/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 17:15, Ατλέτικο Μαδρίτης και Αθλέτικ Μπιλμπάο κοντράρονται για την 5η αγωνιστική της La Liga, με την bet365 να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο στην Bet365

Με έναν πόντο ξεκίνησε τη διαδρομή της η Ατλέτικο Μαδρίτης στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ φέτος, απέναντι από την Πόρτο εντός έδρας, με τελικό σκορ 0-0. Η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε, δεν κατάφερε να αποδώσει τα μέγιστα μέσα στον αγωνιστικό χώρο, με τον Σουάρες να μπλοκάρεται. Στα μισά του πρώτου μέρους δημιουργήθηκαν ευκαιρίες, με τον ρυθμό να μειώνεται κατά την διάρκεια του υπόλοιπου αγώνα. Την προηγούμενη αγωνιστική της Λα Λίγκα πέτυχε με δυσκολία τη νίκη επί της Εσπανιόλ εκτός με 1-2.

Παρά τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη που πέτυχε η Αθλέτικ Μπιλμπάο στην έδρα της, επί της Μαγιόρκα (2-0), η ομάδα, έδειξε αδυναμίες, κάνοντας δύσκολη την δουλειά της. Χάθηκε στο πρώτο ημίχρονο, δεχόμενη κάποιες απειλητικές φάσεις από τους φιλοξενούμενους. Πήρε τα πάνω της στο δεύτερο 45λεπτο, με τον Βίβιαν, να βάζει στα δίχτυα την μπάλα με κεφαλιά στο 68΄, ενώ διπλασίασε τα γκολ στο 74΄ ο Γουίλιαμς.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της bet365, προβάδισμα στο ματς έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Συγκεντρωτικά, ο άσος είναι στο 1.61, η ισοπαλία στο 3.60, και το διπλό στο 6.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.