Bet365: Πλήθος αγορών στο Άρσεναλ – Νιούκαστλ (27/11)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 14:30, Άρσεναλ και Νιούκαστλ κοντράρονται για την 13η αγωνιστική της Premier League, και η bet365, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Άρσεναλ – Νιούκαστλ στην Bet365

Ηττήθηκε με 0-4 η Άρσεναλ από τη Λίβερπουλ στο ”Άνφιλντ”, και έλαβε έτσι τέλος το σερί της των τεσσάρων νικηφόρων αγώνων σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Οι Λονδρέζοι φάνηκαν να πιέζονται από τα μισά του πρώτου ημίχρονου, με τους αντιπάλους να βάζουν γκολ από το 39΄. Στο δεύτερο μέρος οι γηπεδούχοι διεύρυναν το προβάδισμα στο 52΄, σκοράροντας και πάλι στο 73΄και στο 77΄. Προσπάθησαν να αντιδράσουν οι φιλοξενούμενοι αλλά χωρίς ουσία. Πέρασε στην 5η θέση με 20 βαθμούς.

Δεύτερο συνεχόμενο ”Χ” με 3-3 σημείωσε η Νιούκαστλ με την Μπρέντφορντ εντός έδρας, την περασμένη αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος. Παραμένει τελευταία στη βαθμολογική κατάταξη, έχοντας έξι συνολικά πόντους, χωρίς νίκη τη φετινή σεζόν. Στην αναμέτρηση πέτυχε τέρματα στο 10΄με τον Λάσελς που έβαλε επίσης αυτογκόλ στο 61΄, και στο 11′ έπειτα έγινε το 1-1. Οι γηπεδούχοι έβαλαν δεύτερο τέρμα στο 39΄με τον Ζοέλιντον και στο 75΄πέτυχαν και πάλι γκολ με τον Μαξιμίν, ενώ οι φιλοξενούμενοι σκόραραν στο 31΄.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, με διαφορά η Άρσεναλ έχει περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει το ματς. Αναλυτικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.44, το ”Χ” στο 4.75, και το διπλό στο 7.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.