Bet365: Πλήθος αγορών στο Αντοφαγκάστα – Κουρίκο Ουνίδο (07/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 23:30, Αντοφαγκάστα και Κουρίκο Ουνίδο κοντράρονται για την 20η αγωνιστική στη Πριμέρα Ντιβιζιόν Χιλής, μαζί με την bet365, να προσφέρει πληθώρα αγορών για τον αγώνα.

Αντοφαγκάστα – Κουρίκο Ουνίδο στην Bet365

Στην ισοπαλία έμεινε η Αντοφαγκάστα, κόντρα στην Έβερτον, με το 1-1 εκτός έδρας. Το παιχνίδι ήταν σε μεγάλο βαθμό ισορροπημένο, με τις ομάδες να μη σημειώνουν πάντως πολλές ευκαιρίες. Την αρχή έκανε ο Νιέτο στο 35ο λεπτό, με τον Γουότερμαν να ισοφαρίζει στο 46΄ για τους γηπεδούχους.

Με νίκη έληξε ο αγώνας για την Κουρίκο Ουνίδο, επί της Λα Σερένα εντός έδρας, με 2-0. Η αρχή για τους γηπεδούχους έγινε στο 19′ με τον Φριτζ να σκοράρει, και τον Σάντσες να γράφει το τελικό σκορ στο 89΄. Νωρίτερα, στο 54′ αλλά και στο 80′ οι φιλοξενούμενοι δέχτηκαν από μια κόκκινη κάρτα, μένοντας τελικά με 9 παίκτες.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, προβάδισμα στο ματς έχει η Αντοφαγκάστα. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 2.10, το ”Χ” στο 3.30, και το διπλό στο 3.10.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.