Bet365: Παρί Σεν Ζερμέν – Νις με κορυφαίες αγορές (01/12)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, Παρί Σεν Ζερμέν και Νις μάχονται για την 16η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Γαλλίας, με την bet365, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Με 1-3 επιβλήθηκε και ανατροπή η Παρί Σεν Ζερμέν επί της Σεντ Ετιέν εκτός έδρας, στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Στην βαθμολογία παραμένει πρωτοπόρος, έχοντας ξεφύγει στους 40 βαθμούς, με +12 από τη δεύτερη Ρεν. Δέχτηκε πρώτη το τέρμα στο 23΄, με τον Μαρκίνιος να σκοράρει στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους (45΄+ 1΄). Ο Ντι Μαρία βρήκε δίχτυα στο 79΄ και ο Μαρκίνιος σημείωσε ντοπιέτα στο 90 + 1′. Οι αντίπαλοι στο 45΄έμειναν με παίκτη λιγότερο. Να σημειωθεί ότι και ο Νεϊμάρ στο 84΄βγήκε εκτός έπειτα από σοβαρό τραυματισμό.

Παρί Σεν Ζερμέν – Νις στην Bet365

Την ήττα δέχτηκε εντός έδρας η Νις από την Μετς με 0-1 την περασμένη αγωνιστική του πρωταθλήματος. Στο 31΄καθορίστηκε το σκορ, με τους αντιπάλους να σκοράρουν κόντρα στη ροή του αγώνα. Παρόλο που φάνηκε ανώτερη στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, δεν κατάφερε να σημειώσει γκολ. Είχε την πρωτοβουλία κινήσεων και την κατοχή, αλλά δεν τις αξιοποίησε, αν και ανέβασε ακόμη περισσότερο τον ρυθμό στο δεύτερο μέρος. Βρίσκεται τρίτη στην κατάταξη με 26 βαθμούς.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της bet365, φαβορί για την νίκη είναι η Παρί Σεν Ζερμέν. Συνολικά, ο άσος εντοπίζεται στο 1.44, το ”Χ” στο 4.75, και το διπλό στο 7.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.