Bet365: Μαρσέιγ – Μάντσεστερ Σίτι με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Μαρσέιγ υποδέχεται τη Μάντσεστερ Σίτι για τη 2η αγωνιστική του Champions League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Μαρσέιγ – Μάντσεστερ Σίτι στην Bet365

Οι Μασσαλοί ηττήθηκαν δίκαια στην πρεμιέρα από τον Ολυμπιακό και επιβεβαίωσαν πως θα είναι το αουτσάιντερ του ομίλου. Δημιούργησαν κάποιες καλές ευκαιρίες ως το 50ο λεπτό, αλλά και από κει κι έπειτα περιορίστηκαν σε παθητικό ρόλο, δέχθηκαν πολλές φάσεις και μοιραία δέχθηκαν το γκολ από τον Χασάν στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης. Εντός των συνόρων, πέτυχαν δεύτερη σερί νίκη με το 0-1 στην έδρα της Λοριάν και σκόρερ τον Μπαλέρντι.

Η Σίτι συνεχίζει τις γκέλες στην Πρέμιερ Λιγκ! Το Σάββατο έμεινε στο 1-1 στο Λονδίνο απέναντι στη Γουέστ Χαμ και έχασε κι άλλο έδαφος στη μάχη του τίτλου. Ο Φόντεν έφερε το ματς στα ίσια στο 51ο λεπτό και η ομάδα του Γκουαρδιόλα πίεσε ασφυκτικά για την ανατροπή ως το φινάλε, όμως ο Στέρλινγκ και πάλι ο μοιραίος για τους “πολίτες” χάνοντας μεγάλες ευκαιρίες στο τελευταίο κομμάτι του αγώνα. Για την πρεμιέρα του Champions League επικράτησε μη πειστικά της Πόρτο με 3-1. Χρειάστηκε ένα πέναλτι και μία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκιουντογκάν για να ανατρέψει το προβάδισμα των “δράκων”.

Η Μάντσεστερ Σίτι είναι το αδιαφιλονίκητο φαβορί του αγώνα με το διπλό στο 1.36, την ισοπαλία στο 5.00 και τον άσο στο 8.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.