Bet365: Λίχτενσταϊν – Γερμανία με κορυφαίες αγορές (02/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, Λίχτενσταϊν και Γερμανία αγωνίζονται για τα προκριματικά του Mundial. Η bet365, προσφέρει πληθώρα αγορών για τον αγώνα.

Λίχτενσταϊν – Γερμανία στην Bet365

Μόνο ήττες βλέπει το Λίχτενσταϊν, με τελευταία για τα προκριματικά Μουντιάλ κόντρα στην Ισλανδία εντός έδρας (1-4). Στο πρώτο ημίχρονο, μπήκαν τα πρώτα δύο τέρματα, το πρώτο ήδη από το 12΄. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με εκτέλεση πέναλτι (90+4΄). Ο Φρικ κατάφερε μόνο να μειώσει στο 79ο λεπτό. Ακολούθησαν δύο επίσης χαμένα φιλικά με Ελβετία (7-0) και Νησιά Φερόε (5-1). Δεν έχει καταφέρει να πάρει ακόμη βαθμούς στα προκριματικά Μουντιάλ και είναι στον πάτο του ομίλου.

Mέχρι τους “16” του Euro έφτασε η Γερμανία, που έχασε και αποκλείστηκε από τη μετέπειτα φιναλίστ Αγγλία με 2-0. Αν και το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο στο μεγαλύτερο μέρος, οι αντίπαλοι ήταν τελικά πιο ουσιαστικοί εκεί που μετρούσε και η Γερμανία φάνηκε αδύναμη να αντιδράσει. Τελευταία για τα προκριματικά του Μουντιάλ, πάντως, δέχτηκε αναπάντεχη ήττα από τη Βόρεια Μακεδονία (1-2). Καταλαμβάνει την τρίτη θέση του ομίλου.

Κοιτώντας τις αποδόσεις της bet365, οι τιμές των σημείων γέρνουν αναμενόμενα συντριπτικά υπέρ της νίκης της Γερμανίας. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 51.00, το ”Χ” στο 26.00, και το διπλό στο 1.01.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.