Bet365: Κόσοβο – Ισπανία με κορυφαίες αγορές (08/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, το Κόσοβο υποδέχεται την Ισπανία για αναμέτρηση στα προκριματικά του Mundial, με την bet365 να προσφέρει πληθώρα στοιχηματικών αγορών.

Κόσοβο – Ισπανία στην Bet365

Λίγο πριν το τέλος γλίτωσε το Κόσοβο, σημειώνοντας ισοπαλία (1-1) απέναντι στην Ελλάδα εντός έδρας. Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν γκολ στο 45+1΄ με τον Δουβίκα. Η γηπεδούχος τάραξε τα νερά των αντιπάλων, με τον Μουρίτσι να φέρνει την ισοφάριση λίγο πριν την λήξη του αγώνα (90+2΄).

Στην κορυφή του ομίλου παραμένει η Ισπανία, κάνοντας μεγάλη νίκη στην έδρα της, επί της Γεωργίας, με τελικό σκορ 4-0. Ο Γκαγιά έδωσε το προβάδισμα στο 14΄, με τον Σολέρ (25΄) και τον Τόρες στο 41λεπτό, να διαμορφώνουν υψηλό σκορ. Ο Σαράμπια ήταν ο τελευταίος που πέτυχε γκολ στο 63΄.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει έχει η Ισπανία. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 15.00, το ”Χ” στο 6.00, και το διπλό στο 1.20.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.