Bet365: Ελβετία – Ιταλία με κορυφαίες αγορές (05/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Ελβετία φιλοξενεί την Ιταλία για τα προκριματικά του Mundial. Η bet365, προσφέρει πληθώρα στοιχηματικών αγορών.

Ελβετία – Ιταλία στην Bet365

Μόνο νίκες βλέπει η Ελβετία, που επικράτησε τελευταία σε φιλικό με την Ελλάδα εντός έδρας (2-1). Ο Τσούμπερ, μίλησε στο 7ο λεπτό, δηλώνοντας παρών σε όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης. Στη συνέχεια, ο Βάργκας διπλασίασε τα τέρματα στο 51΄, με τους αντιπάλους να ισοφαρίζουν στο 34΄ με τον Παυλίδη.

Σε ρηχά νερά έμεινε η Ιταλία απέναντι στη Βουλγαρία στο προηγούμενη ματς των προκριματικών, δεχόμενη την ισοπαλία στην έδρα της (1-1). Έδωσε ό,τι είχε, σημειώνοντας σωρεία ευκαιριών, με τον Ιμόμπιλε να δίνει το στίγμα του. Στο 16΄ ο Κιέζα πέτυχε τα δίχτυα, με τον Ίλιεφ να σκοράρει στο 39΄.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, προβάδισμα στο ματς έχει η Ιταλία. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 4.00, το ”Χ” στο 3.30, και το διπλό στο 1.95.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Ελβετίας, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα τέρματα (στο 2.15 το Over 2.5)
  • Στους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Ιταλίας, σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.95 το Goal/Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.