Bet365: Μπαρτσελόνα – Ντιναμό Κιέβου με κορυφαίες αγορές (20/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:45, Μπαρτσελόνα και Ντιναμό Κιέβου αγωνίζονται για τη φάση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, και η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μπαρτσελόνα – Ντιναμό Κιέβου στην Bet365

Ανάσα με νίκη πήρε η Μπαρτσελόνα, κερδίζοντας την Βαλένθια, με αποτέλεσμα 3-1 στην Λα Λίγκα. Οι φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν με προβάδισμα στο (5΄), Ο Φατί οδήγησε την ομάδα στην ισοφάριση με γκολ στο 13΄ και έπειτα ακολούθησε εύστοχο πέναλτι στο 41΄, με εκτελεστή τον Ντεπάι. Στο 85΄ο Κουτίνιο έγραψε το τελικό σκορ. Όσον αφορά το Champions League, ηττήθηκε από την Μπενφίκα εκτός έδρας (3-0), με το αποτέλεσμα αυτό να φέρει τους ”μπλαουγκράνα” στην τελευταία θέση του ομίλου, χωρίς βαθμό.

Επιβλήθηκε η Ντιναμό Κιέβου επί της Λβιβ, διαμορφώνοντας το 1-4 εκτός έδρας, στο ουκρανικό πρωτάθλημα. Η δράση ξεκίνησε στο 36΄ με γκολ από τους φιλοξενούμενους, και δύο λεπτά αργότερα ο Μπουγιάλσκι (38΄)έκανε το 1-1. Ο Τσιγκάνκοφ (45+1΄) πήρε το προβάδισμα, με τον Γκαρμάς να βάζει δύο γκολ στο 58΄ και 83΄. Στο Τσάμπιονς Λιγκ βλέπει την 3η θέση, με μόνο ένα βαθμό και τελευταία γνώρισε βαριά ήττα στο Μόναχο από την Μπάγερν (5-0).

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, η Μπαρτσελόνα έχει τεράστιο προβάδισμα για τη νίκη. Ειδικότερα, ο άσος εντοπίζεται στο 1.25, η ισοπαλία στο 6.50, και το διπλό στο 10.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Μπαρτσελόνα, δεν σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.80 το No Goal)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Ντιναμό Κιέβου, βγήκαν περισσότερες από τρεις κάρτες (στο στο 1.66 το Over 3.5 κάρτες)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.