Bet365: Αντβέρπ – Τότεναμ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:55, η Αντβέρπ υποδέχεται την Τότεναμ για τη 2η αγωνιστική του Europa League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αντβέρπ – Τότεναμ στην Bet365

Η Αντβέρπ ξεκίνησε ιδανικά τις υποχρεώσεις της στον όμιλο, αφού στην πρεμιέρα πέρασε νικηφόρα από τη Βουλγαρία με 1-2 επί της Λουντογκόρετς! Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, βρήκε τις λύσεις και ανέτρεψε το σκορ με τέρματα των Γκέρκενς και Ρεφαέλοφ στο 63ο και 70ο λεπτό αντίστοιχα. Σπουδαία εμφάνιση για την ομάδα του Λέκο, που δημιούργησε 18 τελικές! Σε σούπερ φόρμα οι Βέλγοι, μετρούν 5 σερί νίκες για όλες τις διοργανώσεις και δεν έχουν ηττηθεί από τις 30 Αυγούστου, εβρισκόμενοι στην κορυφή του πρωταθλήματός τους!

Σε εξίσου καλή κατάσταση βρίσκεται και η Τότεναμ, η οποία αγνοεί την ήττα στα 10 τελευταία της παιχνίδια. Για την ακρίβεια, μοναδική της ήττα το 0-1 από την Έβερτον στην πρεμιέρα της Premier League. Έκτοτε μετρά 8 νίκες και 2 ισοπαλίες! Στην πρεμιέρα του Europa, η ομάδα του Μουρίνιο επικράτησε εύκολα της ΛΑΣΚ Λιντς με 3-0 εντός έδρας, ξεκουράζοντας παράλληλα τους Κέιν και Σον, που είναι σε δαιμονιώδη φόρμα. Οι δυό τους συνδυάστηκαν για ακόμη μία φορά στο διπλό της Δευτέρας στην έδρα της Μπέρνλι (0-1).

Η Τότεναμ είναι το ξεκάθαρο φαβορί του αγώνα σύμφωνα με την Bet365, το διπλό προσφέρεται στο 1.45, η ισοπαλία στο 4.75 και ο άσος στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.