11η αγωνιστική

*Χωρίς χρήση VAR.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 7 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΒΕΡΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 1-2 επί της Έλβερσμπεργκ, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε νωρίς πίσω στο σκορ (1-0 στο 5′), με την ίδια να μη γίνεται απειλητική σε όλο το 1ο ημίχρονο. Ανέβασε το ρυθμό της στο β’ μέρος, πίεσε και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση στο 61ο λεπτό, για να ολοκληρώσει την ανατροπή επτά λεπτά αργότερα!  Άντεξε στην πίεση των γηπεδούχων στο υπόλοιπο παιχνίδι, με το 1-2 να μένει μέχρι τέλους.

Φανερά βελτιωμένη στον αγωνιστικό χώρο, αυτό ήταν το τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα (2-1-0). Βρίσκεται στην 14η θέση της βαθμολογίας, στο +3 από την επικίνδυνη ζώνη και τη 17η Χάλεσερ. Μετράει μόλις 1 ήττα σε 5 εντός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος, με τα τρία από αυτά να έχουν ολοκληρωθεί με over2.5 γκολ.

Μακροχρόνια τραυματίας ο Περνότ.

Βερλ Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

*G/g στα 3/5 τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Όλντενμπουργκ, την περασμένη αγωνιστική. Μονόλογος για τη Βικτώρια το 1ο ημίχρονο, χωρίς όμως να καταφέρει να διασπάσει την άμυνα των φιλοξενούμενων. Νωθρό το ξεκίνημα της στο β’ μέρος, με τους φιλοξενούμενους να εκμεταλλεύονται τα λάθη των αντιπάλων τους στην άμυνα, ανοίγοντας το σκορ στο 55′, για να διευρύνουν το προβάδισμα τους δέκα λεπτά αργότερα (0-2 στο 66′). Οι γηπεδούχοι πίεσαν στη συνέχεια, προσπάθησαν να ξαναμπούν στο παιχνίδι, αλλά το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν από την άσπρη βούλα σε 1-2 στο 80′, με το σκορ να μην αλλάζει μέχρι τέλους.

Έκτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα για τη Βικτώρια Κολωνίας (0-4-2). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και στο +5 από την επικίνδυνη ζώνη. Μετράει 1 νίκη στα 4 εκτός έδρας παιχνίδια της έως τώρα στο πρωτάθλημα, έχοντας αποτύχει να σκοράρει στα δύο από αυτά.

Τραυματίες οι Μπέρντνερ, Χέμκε και Λορχ.

Βικτώρια Κολωνίας Στατιστικά

*3 συνεχόμενα over2.5+g/g.

*Έχει δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της, σε πρωτάθλημα και κύπελλο.