*Αήττητη η Νιου Ίνγκλαντ στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο το Βανκούβερ, έχοντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

*Under 2.5 τα 5/6 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 επί της Γιορκ Γιουνάιτεντ, για το πρωτάθλημα Καναδά. Πήρε προβάδισμα δυο τερμάτων με τον Γουάιτ (53′, 73′), για να δεχθεί απλά τη μείωση στο 84ο λεπτό.

Από τη δεύτερη διαδοχική του νίκη προέρχεται το Βανκούβερ. Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Βάνι Σαντίνι υποδέχθηκε τη Γιορκ Γιουνάιτεντ, για τα ημιτελικά του πρωταθλήματος Καναδά, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Αποτέλεσμα που ήταν και το πιο δίκαιο, καθώς ήταν ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο και είχε σε καλή κατάσταση των Γουάιτ, ο οποίος σημείωσε και τα δυο της τέρματα.

Είχε προηγηθεί το διπλό στην έδρα του Ντάλας (0-2), για το MLS, που το φέρνουν στους 20 βαθμούς και για την ώρα εκτός ζώνης των πλέι οφ στη δυτική περιφέρεια. Είναι αήττητο στα έξι τελευταία παιχνίδια που έδωσε μπροστά στο κοινό του, όπου και μετράει χαρακτηριστικά πέντε νίκες και μια ισοπαλία. Παραμένουν εκτός οι Τόμας Χάσαλ και Κρίστιαν Γκουτιέρες.

Βανκούβερ Στατιστικά

*Over 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια του.

*Goal/Goal και Over 2.5 τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια του.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 επί της Μινεσότα, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 37ο λεπτό, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Μπορέρο (53′) και Μπου (69′).

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ παιχνίδια στο πρωτάθλημα η Νιου Ίνγκλαντ, σε ένα σερί όπου και μετράει από τέσσερις νίκες και ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μπρους Αρίνα υποδέχθηκε τη Μινεσότα, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από ένα πολύ κακό για την ίδια πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο όμως ανέβασε στροφές, είχε την πρωτοβουλία και έκανε την ανατροπή του σκορ.

Είναι έτσι στους 23 βαθμούς και εντός της ζώνης των πλέι οφ στην ανατολική περιφέρεια του πρωταθλήματος. Ηττήθηκε μια φορά στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της, έχοντας ακόμη δυο νίκες και μια ισοπαλία. Αμφίβολος δίνεται ο Χένρι Κέσλερ, που ταλαιπωρήθηκε από τραυματισμό.