*14η αγωνιστική του Απερτούρα.

*Η Άτλας επικράτησε και στα τρία πιο πρόσφατα παιχνίδια με αντίπαλο την Ατλέτικο Σαν Λουίς.

*Goal/Goal τα 4/5 συνολικά παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΑΤΛΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από τη Μασατλάν, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 32ο λεπτό, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και επτά παιχνίδια η Άτλας, σε ένα σερί όπου και μετράει τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Κόκα φιλοξενήθηκε από τη Μασατλάν, στην έδρα της οποίας έμεινε με άδεια χέρια, μετά και το τελικό 1-0. Είχε κακή εικόνα στο πρώτο ημίχρονο και ένα αμυντικός λάθος της την έβαλε πίσω στο σκορ. Στην πορεία προσπάθησε να γίνει ανταγωνιστική, είδε τέρμα της να ακυρώνεται ως οφσάιντ, είχε και δοκάρι, για να φύγει με άδεια χέρια. Με μόλις δέκα βαθμούς σε 14 ματς, απογοητεύει με την παρουσία της και βρίσκεται εκτός της ζώνης των πλέι οφ. Πανηγύρισε μια νίκη στα πέντε πιο πρόσφατα εντός της (1-2-2). Σταθερά εκτός μάχης οι Άλντο Ρότσα και Μανότας.

Άτλας Στατιστικά

*Under 2.5 τα 5/7 τελευταία παιχνίδια της.

*Under 2.5 τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-0 από την Κλαμπ Αμέρικα, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο φινάλε του ημιχρόνου, δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 54′ και δυο λεπτά αργότερα διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Ατλέτικο Σαν Λουίς δεν έχει επικρατήσει σε κάποιο από τα τρία πιο πρόσφατα ματς της. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρέ Ζαρντίν φιλοξενήθηκε από την Κλαμπ Αμέρικα, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 3-0. Παρότι μπήκε αρκετά ορεξάτη στο ματς και είχε κάποιες καλές στιγμές, όσο περνούσε η ώρα τόσο περισσότερο έδαφος έδινε στην αντίπαλο της και παραδόθηκε στην ανωτερότητα της. Παρόλα αυτά, βρίσκεται έστω και οριακά εντός της ζώνης των πλέι οφ. Χωρίς διπλό στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (0-4-2). Παραμένουν εκτός οι Ουνάι Μπιλμπάο και Ροντρίγκο Ντουράδο