3η αγωνιστική

*Πληρότητα θεατών έως 70%.

*3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν over 2,5

ΑΛΚΜΑΑΡ Β ΑΝΑΛΥΣΗ

Τρελαίνει κόσμο η ομάδα του Μάαρτεν Μάρτενς στο ξεκίνημα της σεζόν με 2/2 νίκες. Στο τελευταίο παιχνίδι με την Χέλμοντ Σπορ πέτυχε σπουδαία ανατροπή αφού βρέθηκε να χάνει στο 59′, έβγαλε αντίδραση και ισοφάρισε στο 70′ για να χάσει η αντίπαλός της πέναλτι στο 77′. Κόντρα στην ροή του αγώνα και με σύμμαχο την τύχη σε αρκετές περιπτώσεις, δραπέτευσε με γκολ στο 90+4′. Έχει το απόλυτο των βαθμών και αποτελεί την ομάδα με την περισσότερη υγεία από τις υπόλοιπες ομάδες νέων της κατηγορίας. Χωρίς αγωνιστικά προβλήματα, δεν υπολογίζονται λόγω προώθησής τους στην πρώτη ομάδα ο καλος χαφ Κοπμέινερς και ο επιτελικός μέσος Ταμπουνί.

Προηγούμενο παιχνίδι: Νίκησε με ανατροπή μέσα σε ένα ημίχρονο την Χέλμοντ Σπορ με 1-2 την περασμένη αγωνιστική έχοντας την τύχη με το μέρος της σε αρκετές περιπτώσεις.

Άλκμααρ Β Στατιστικά

*4/5 τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις έληξαν goal/goal και over 2,5 (δες το στην Interwetten)

*Στα 4 τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα έχουν σημειωθεί ακριβώς 3 γκολ

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκπληκτικό ξεκίνημα για την Ος στην φετινή σεζόν, παρά τις ριζικές αλλαγές που συντελέστηκαν αυτό το καλοκαίρι σε τεχνική ηγεσία και ρόστερ, αφού μετά την σπουδαία νίκη επί της Φένλο με 2-1, συγκέντρωσε για την ώρα το απόλυτο των βαθμών. Ισορροπημένο πρώτο ημίχρονο, ευτύχησε να προηγηθεί προς το τέλος του ενώ νωρίτερα γλίτωσε από δοκάρι, ανάλογο σκηνικό στην επανάληψη ισοφαρίστηκε με απίθανο αυτογκόλ στο 89′ και ενώ όλα έδειχναν μοιρασιά, ήρθε ο Μπόιλ να πετύχει γκολ στις καθυστερήσεις δίνοντας την νίκη στην ομάδα του. Έξαλλοι πανηγυρισμοί μετά το τέλος του αγώνα, εξαιρετικό το κλίμα της ομάδας που δείχνει να έχει δυνατότητες, αφού έχει κερδίσει ήδη δύο αγώνες με υψηλό βαθμό δυσκολίας. Αμφίβολος ο χαφ Ντάμεν και ο επιθετικός Μπούτνερ.

Προηγούμενο παιχνίδι: Νίκησε την Φένλο στην έδρα της με 2-1 την περασμένη αγωνιστική, με γκολ στην εκπνοή.