*18η αγωνιστική του πρωταθλήματος Απερτούρα.

*Από 5/6 μεταξύ τους 2-3 Goal έρχονται οι δύο ομάδες ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στην Μπινασιονάλ. Το γκολ στο 55’ απ’ τον Σεδρόν. Με δέκα παίκτες απ’ το 58’ η Αλιάνσα Λίμα.

Είχε δύσκολη αποστολή στο εκτός έδρας ματς με την Μπινασιονάλ την περασμένη εβδομάδα, υπέστη μια δίκαιη ήττα. Το σκορ δεν ανταποκρίνεται στην εικόνα της αναμέτρησης, η Ντεπορτίβο ήταν ανώτερη, κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, σκόραρε στο 55’ και πήρε αριθμητικό πλεονέκτημα τρία λεπτά αργότερα, θα μπορούσε να έχει κερδίσει με πιο ευρύ σκορ. Δεύτερη σερί ήττα για την Αλιάνσα Λίμα μετά το εκτός έδρας 2-0 κόντρα στην Ουανκάγιο, νωρίτερα επικράτησε 1-0 επί της Σιενσιάνο και πήρε άλλες εφτά σερί νίκες, η προηγούμενη απώλεια ήταν στις 12 Μαρτίου (εκτός έδρας ήττα 1-0 απ’ τη Μελγάρ). Έμεινε στους 29 πόντους και έπεσε στην τέταρτη θέση, βρίσκεται στο -3 απ’ τη δεύτερη Ουανκάγιο, στο -5 απ’ την κορυφή.

ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/8 NG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από τρία σερί Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΓΙΑΚΟΥΤΣΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στην Ουανκάγιο. Ο Μοράλες το 0-1 στο 34’ για την Ουανκάγιο, το 1-1 έκανε ο Άρσε στο 36’ για την Αγιακούτσο.

Πήρε τέλος το αρνητικό σερί της, πήρε εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στην Ουανκάγιο. Ο αντίπαλος προηγήθηκε κόντρα στη ροή του αγώνα, η Αγιακούτσο ισοφάρισε άμεσα, η συνέχεια του αγώνα ανήκε σ’ αυτήν, που πίεσε και είχε φάσεις, όμως δεν είχε αποτελεσματικότητα. Είχαν προηγηθεί τέσσερις σερί ήττες σ’ όλες τις διοργανώσεις, η πιο πρόσφατη για το πρωτάθλημα εντός έδρας κόντρα στη Μέλγαρ (0-1), σε ματς που είχε ελάχιστες στιγμές τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο ημίχρονο. Έχασε τα 6/8 τελευταία ματς στο πρωτάθλημα (0-2-6), μοιραία βρίσκεται στην προτελευταία θέση με μόλις 12 πόντους. Στο 0-1-4 το ρεκόρ της Αγιακούτσο στα τελευταία πέντε εκτός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος. Επιστρέφει ο Ρογιόν (Επιθετικός, 14,4).