*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 5/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 5/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΧΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Ρόδεραμ με σκορ 4-1, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι γηπεδούχοι με τον Μόρτον στο 5’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Φιλοτζένε στο 9’. Το 3-0 πέτυχε ο Τουάιν στο 20’ και το 4-0 ο Φιλοτζένε στο 48’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Χολ στο 59’.

Εξαιρετική εμφάνιση και εμφατική νίκη για τη Χαλ. Δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να πάρει εύκολα ασφαλές προβάδισμα στο σκορ, ενώ μπήκε δυνατά και στην επανάληψη, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της με ένα ακόμη γκολ. Στη συνέχεια έβγαλε αδράνεια, με αποτέλεσμα οι φιλοξενούμενοι να σκοράρουν εξίσου.

Να παραμείνει στο δρόμο των θετικών αποτελεσμάτων θέλει ιδανικά, έχοντας για δεύτερο σερί ματς το πλεονέκτημα έδρας. Είναι μαχητική, σκοράρει με τρομερή συνέπεια στις αναμετρήσεις της, ενώ ακόμα και που δέχεται εξίσου γκολ, δεν πτοείται. «Τρέχει» νικηφόρο σερί τριών αγώνων μπροστά στο κοινό της, ενώ σκόραρε σε πέντε διαδοχικά παιχνίδια.

Χαλ Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Νόργουιτς με σκορ 3-2, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Μπαθ στο 3’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Χουάνγκ Ούι-Τζο στο 12’. Το 1-2 πέτυχε ο Κονέ στο 30’ και το 2-2 ο Ράγιοβιτς στο 33’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ασπρίγια στο 77’.

Πάλεψε η Γουότφορντ και κατάφερε να πάρει ένα σημαντικό τρίποντο. Έμεινε από νωρίς αρκετά πίσω στο σκορ, όμως δεν το έβαλε κάτω και κατάφερε να ισοφαρίσει πριν τη λήξη του ημιχρόνου σε διάστημα μόλις δύο τριών λεπτών. Στην επανάληψη συνέχισε την πίεσή της και εν τέλη κατάφερε να ολοκληρώσει την ανατροπή.

Μια αντίστοιχη εμφάνιση θέλει να πραγματοποιήσει σήμερα, παίρνοντας ένα ακόμα νικηφόρο αποτέλεσμα. Είναι ανεβασμένη αυτή την περίοδο, όμως δείχνει να δυσκολεύεται στις εξόδους της, μετρώντας μόλις μία νίκη από την αρχή της σεζόν. Σπάνια δεν δέχεται γκολ, την ώρα που δεν κατάφερε να βρει δίχτυα στις δύο πρόσφατες.